OFERTA

Oferuję zdjęcia z zakresu fotografii ślubnej, komunijnej, ciążowej, aktu oraz obsługę eventów różnego rodzaju. Wykonuję również zdjęcia reklamowe. W przypadku zainteresowania moimi usługami proszę o kontakt. Na spotkaniu prezentuję portfolio i cennik oraz wspólnie ustalamy termin sesji. Rozliczenie następuje na podstawie umowy o dzieło lub faktury VAT.

 

Wilki

Do zdjęć wilków przygotowywałem się dwa lata prowadząc research kto, gdzie i kiedy fotografuje wilki w Polsce. Ostatecznie udałem się w Bieszczady i w dolinie Sanu udało mi się zrealizować kolejne fotograficzne marzenie.

 

BIELIKI

To chęć sfotografowania bielika sprowadziła mnie na ścieżkę fotografii przyrodniczej. Puszcza Białowieska, rozlewisko Warty, dolina Baryczy i Zalew Szczeciński były scenerią moich zmagań z tym trudnym wyzwaniem. Za każdym razem gdy wydaje mi się, że zrobiłem już to najlepsze, upragnione zdjęcie, kusi mnie aby spróbować raz jeszcze.

Uroczysko Buczyna

„Uroczysko Buczyna” to zespół przyrodniczo-krajobrazowy o powierzchni ponad 65 ha, położony pomiędzy Katowicami, Chorzowem i Rudą Śląską. Odznacza się on bardzo cennymi walorami przyrodniczymi i rzadko spotykaną w naszej aglomeracji bioróżnorodnością. 

Dobrzy dla przyrody

"Dobrzy dla przyrody" – Cykl fotografii poświęcony osobom pomagającym dzikim zwierzętom, które zostały skrzywdzone przez człowieka lub po prostu potrzebują pomocy. Celem ich działań jest przywrócenie swoich podopiecznych naturze, ratowanie zagrożonego gatunku lub zapewnienie godnego życia w niewoli tym zwierzętom, które już nie będą żyć samodzielnie.

 
16.07.2015 Mazury, Leśniczówka Napromek, azyl dla dzikich zwierząt: młodych, chorych lub rannych. Zdjęcie przedstawia karmienie małej sarny znalezionej przez turystów i prawdopodobnie niepotrzebnie odebranej matce. W tle młody łoś, ofiara wypadku drogowego. Sarna karmiona jest przez Marka, sześcioletniego turystę, któremu pozwolono pomóc przy zwierzętach. Karmienie odbywa się pod nadzorem pracownika azylu.


24.07.2015 Fokarium w Helu, Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego i Polskiej Akademii Nauk. Rozpoczęcie treningu medycznego, foki podpływają do brzegu obserwując instruktora – Wioletę Miętkiewicz. Sytuacji przygląda się wolontariuszka Dagmara Cierpińska. W ciągu roku w pracy z fokami pomaga około 15 praktykantów i ponad 70 wolontariuszy.


08.08.2015 Park dzikich zwierząt "Kadzidłowo", znany z przywracania naturze m. in. rysia i bociana czarnego, znajduje się w okolicy Ruciane Nida. Na zdjęciu widać młode bociany czarne na specjalnej platformie przypominającej gniazdo, na której bezpiecznie nocują poza zasięgiem drapieżników oraz Mateusza, pracownika Parku.


23.09.2015 Chorzów, Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "Włochatka". Wiesława Włochowicz, prowadząca ośrodek razem z mężem, trzyma na rękach młodego jerzyka, który trafił do Chorzowa aż z Monachium w Niemczech. Ptak został przywieziony przez Niemca o śląskich korzeniach, który znalazł ptaka przed domem. 


27.11.2015 Mikołów, Ośrodek Rehabilitacji i Schronisko dla Dzikich Zwierząt "Leśne pogotowie". Na zdjęciu Jacek Wąsikowski, założyciel ośrodka, karmi jabłkami daniele. Każde zwierzę trafiło do ośrodka w inny sposób: jedno jest ofiarą wypadku drogowego, drugie wcześniej było w zoo, trzecie urodziło się na miejscu. Daniele, uznawane za szkodniki zakłócające harmonię ekologiczną, pozostaną w pogotowiu do końca życia.


17.12.2015 Jaworzynka, Wolierowa Hodowla Głuszców. Działanie hodowli zmierza do przywrócenia gatunku naturze. Kogut (samiec głuszca) nie boi się swojego opiekuna,  Arkadiusza Białobrzeskiego, często wręcz go atakuje, zachowując się podobnie jak podczas toków wobec rywala.