REKLAMA

fotografia reklamowaZajmuję się fotografią architektury, wnętrz, produktów oraz sesjami kreatywnymi z udziałem modeli w studiu i w plenerze. Wykonuję aranżowane sesje podwodne, których efektem mogą być zdjęcia podwodne miejsc, ludzi, przedmiotów. Zapewniam komputerową edycję zdjęć. Wykonuję panoramy, panoramy kołowe, fotomontaże.

Stock
Posiadam bogate archiwum zdjęć ilustracyjnych. Przyroda, krajobraz, architektura, ludzie - jeśli potrzebujesz ilustracji do swojej reklamy - skontaktuj się ze mną. Przykłady można zobaczyć w galerii.

Zapraszam do korzystania ze zdjęć studyjnych. Sesja może się odbyć u mnie w studiu, ale mogę również przyjechać ze studiem do Ciebie. Dysponuję namiotem bezcieniowym oraz tłem i światłami pozwalającymi na aranżację warunków studyjnych u klienta. Mobilne studio można postawić w mieszkaniu, lokalu gastronomicznym, w przestrzeni magazynowej, a nawet w plenerze. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i uprościć logistykę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla firm posiadających w ofercie szeroki asortyment.

kontakt
tel. 601197056
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.