STRONA GŁÓWNA

Witam na mojej stronie internetowej. Nazywam się Adrian Ślązok i jestem fotografem. Fotografią zajmuję się profesjonalnie od 2001 roku, kiedy zacząłem pracować jako fotoreporter prasowy w Chorzowie. Obecnie realizuję zlecenia z zakresu fotografii ślubnej i reklamowej.

fotograf ślubny
Terenem mojego działania są Chorzów, Śląsk i cała Polska. Oferuję pełny zakres usług: fotoreportaż obejmujący ślub i wesele oraz plener ślubny oparty na ciekawych pomysłach, w tym zdjęcia podwodne oraz sesje studyjne. Wykonuję również fotoalbumy, odbitki, wydruki na płótnie, prezentacje multimedialne.


fotografia reklamowa
Organizuję aranżowane sesje z udziałem modeli. Posiadam liczne kontakty wśród osób zajmujących się modelingiem, dzięki czemu mogę przeprowadzić casting według potrzeb klienta. Wykorzystuję mobilne studio (tła, oświetlenie) do fotografowania osób i przedmiotów. Tworzę panoramy oraz panoramy kołowe. Zapewniam opracowanie graficzne zdjęć.


druk zdjęć
Posiadam drukarkę pozwalającą na druk zdjęć podczas sesji lub eventu. Druk termosublimacyjny zapewnia najwyższą jakość i trwałość odbitek. Zdjęcia są od razu suche i gotowe do wręczania jako atrakcyjny, zindywidualizowany prezent. W ofercie znajdują się również koperty okolicznościowe oraz naklejki klejone na rewersie odbitek.


zdjęcia podwodne
Posiadam sprzęt i doświadczenie pozwalające na organizację sesji podwodnych. Znam lokalizacje przydatne podczas wodnych plenerów oraz posiadam kontakty ułatwiające udostępnienie basenów w celach fotograficznych na terenie Śląska. Jako jeden z niewielu fotografów wykorzystuję tła podczas zdjęć podwodnych.


mobilne studio
Zestaw oświetleniowy oraz tła pozwalają na aranżację warunków studyjnych u klienta lub np. w domu weselnym. Jest to usługa szczególnie przydatna dla firm posiadających szeroki asortyment. Mobilne studio jest przydatne przy fotografowaniu przedmiotów oraz osób, w tym zdjęć grupowych.


kontakt
tel. 601197056
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.